Biz kimiz?

hakkımızda

.

Türkiye’nin Tek Patentli Gabion Firması ŞENBAY METAL, 2008’de, inşaat ve mühendislik alanlarında profesyonel çözümler üretmek amacıyla yola çıktı. 2012 yılında ŞENBAY METAL ve GABİON DUVAR METAL İŞLERİ güçlerini birleştirerek GABİON DUVAR METAL İŞLERİ çatısı altında birleşti. Uzman mühendisler tarafından yönetilen GABİON DUVAR METAL İŞLERİ, güven ve kaliteden ödün vermemeyi şirket felsefesi olarak kabul etti.

Uzmanlık alanı; punta kaynaklı dekoratif gabion sepet imalatı, gabion terramesh bohçalama gibi istinat yapıları olmak üzere, kaya bariyeri, çığ bariyeri, kar siperi,güvenlik bariyerlerine teknik çözümler üretmektedir. Tüm bu hizmetleri verirken müşterilerine daima doğru ekonomik kaliteli mühendislik çözümleri sunar.

Bugüne kadar pek çok idare ve kuruluşla çalıştı ve çalışmaya devam ediyor. Özel sektörde de sorumluluğunu üstlendiği tüm projeleri anahtar teslim tamamladı ve adından güvenle söz ettirerek yoluna devam ediyor. Sizlerinde bu kuruluşun çatısı altında görmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Vizyonumuz

Tabiat ananın şekillendirdiği coğrafyamızda, tehdidi altında bulunduğumuz sorunların içerisine girerek, çözüm odaklı mühendislik çalışmalar yaparak yaşam alanlarına, doğaya ve canlılara gelebilecek zararları ortadan kaldırmak için. Gelecekteki kuşaklara dayanıklı, mukavemet gücü yükseltilmiş çözümler üretmektir amacımız.

Doğa harikalarından aldığımız materyal parçalarını, matematiksel hesaplarla şekillendirerek boyutlarını, ölçülerini mühendislik çalışmaları ile değiştirip,
soruna çözüm üretmek ve gelecekte en üst sıralarda yer almak, rekabet ortamında en az maliyette yapılar yapabilmektir hedefimiz.

Başarı için iddialıyız.
Değerlerinize önem veriyoruz.
Geleceğe güçlü yapılar taşıyabilmek için, rehberlik ediyoruz.
Görselliğe ve tüketici haklarına saygı duyuyoruz.

Güçlü bir dünya kurabilmemiz için el ele Şenbay Gabion Duvar Metal İşleri.

BİZ;

İş geliştirme süreçleride iletişimi önemsiyoruz. Müşterilerimizi anlıyor ve memnuniyete odaklanıyoruz. Kendimizi geliştirmeye, sürekli öğrenmeye ve kaliteli Gabion Duvar & Tel Ağ çözümleri üretmeye adıyoruz.

Gabion Duvar & Tel Ağ üretimi, geliştirilmesi ve uygulanması süreçlerinde titizlik içerisinde çalışıyoruz. AR-GE’den Gabion Duvar | Tel Ağ uygulama süreçlerimizde, kendimize güveniyoruz!

İlhamlarımız

 Gabion Duvar Metal İşleri olarak gücümüzü ve ilhamımızı doğadan almaktayız. Yaptığımız işlerle doğa ve insan arasında mutabakat ve uyum sağlıyoruz. Ödün vermediğimiz üç değer;